Трибина за родитеље: “Видимо се, чујемо се = разговарамо”

После свих немилих мајских дешавања у нашој држави везаних за насиље, управа наше школе је одлучила да организује  трибине за родитеље. Одржано је укупно осам трибина, по разредима у различитим терминима и данима. Трибину су реализовали: директор школе Драгомир Алексић, психолог – педагог Љиљана Милићевић,  педагог Снежана Рајковић и одељењске старешине свих одељења.

Одржавање прве трибине 15. 05. 2023. године имало је симболичан карактер, с обзиром на то да се 15. маја обележава  Међународни дан породице, а са циљем схватања значаја улоге породице у животу ученика и сарадње школе и породице.

Tribina za roditelje

Теме трибине биле су : Како разговарати са децом свакодневно? Како разговарати са децом у кризним ситуацијама?

Желели смо да се и ми сви „видимо, чујемо и разговарамо“  тако да су трибине прошле у интеракцији, разговорима са родитељима и пријатној атмосфери.