Радионица о менталном здрављу

У нашој школи 19.05.2023. године организована је едукативна радионица посвећена менталном здрављу младих. Ученице треће године Медицинске школе са професорком психологије Јелицом Димић одржале су предавање на тему менталног здравља (упућивање ученика у то како да се суоче са евентуалним проблемима који су типични за период адолесценције, са најчешћим осећањима која се јављају, и како препознати физичке и психолошке промене код себе и других).

Иницијативу су покренули чланови ученичког парламента наше школе са Маријом Стефановић, професорком српског језика и педагогом Снежаном Рајковић.

Радионица је протекла у интеракцији, групном раду и одличном расположењу ученика наше школе о чему говоре и њихови утисци.

Радионица је била медијски пропраћена.