НАШ БУДУЋИ ПРОГРАМЕР

Претпрошлог викенда (05.06.2021.) је наш Вељко Милојевић постигао изузетан успех на Државном такмичењу из рачунарства. Државно такмичење је било у Београду. Дуго смо чекали да се објаве званични резултати, али смо на то чекање потпуно заборавили када смо видели да је освојио ПРВУ награду. Вељко је ученик 6/3 разреда и невероватно је талентован за природне науке, а програмирање му је страст. Од четвртог разреда је почео да се такмичи и сваке године имао пласман на Републичко такмичење, а ове године је заблистао. Поносни смо што је Вељко ђак наше школе и надамо се да ће нас и следећих година овако лепо радовати. Желимо му пуно успеха на Информатичкој олимпијати која ће се одржати крајем јуна месеца у Београду.