Резултати општинских такмичења из Немачког, Физике и Математике

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА  ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

Ред. бр

Име и презимеученика

Одељење

Наставник

Пласман

  •  

МИЛИЦА ПОПОВИЋ

8/4

РАЈНА ЂУКИЋ

I

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА  ИЗ ФИЗИКЕ

6. разред

Ред. бр

Име и презимеученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ВЕЉКО МИЛОЈЕВИЋ

6/3

МИРКА МАКСИМОВИЋ

I

2.

МАРТА МИЛОСАВЉЕВИЋ

6/3

 

I

3.

ДУЊА МИЛОВАНОВИЋ

6/3

 

II

7. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ВОЈИН МИЛАДИНОВИЋ

7/4

МИРКА МАКСИМОВИЋ

I

8. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ДАНИЛО ГРУЈИЋ

8/2

МИРКА МАКСИМОВИЋ

I

2.

ДИМИТРИЈЕ НИКОЛИЋ

8/2

 

ПОХВАЛА

РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА  ИЗ МАТЕМАТИКЕ

3. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ВИКТОР РАКИЋ

3/1

МАРИЦА НИКОЛИЋ

I

2.

ЛАЗАР СТЕВАНОВИЋ

3/3

ГОРДАНА СТЕВАНОВИЋ

I

3.

НИКОЛА СТРИЧЕВИЋ

3/3

 

II

4.

САВА ВЕЉКОВИЋ

3/1

МАРИЦА НИКОЛИЋ

II

5.

СОФИЈА  МИХАЈЛОВИЋ

3/2

ДРАГАНА МИЛОЈЕВИЋ

II

6.

БОГДАН РАДМАНОВИЋ

3/2

 

III

7.

СТЕФАН  ВЕЉКОВИЋ

3/1

МАРИЦА НИКОЛИЋ

III

4. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ВЕРА МИЛУТИНОВИЋ

4/4

ЗОРИЦА КАПОР

III

2.

САРА КОСТИЋ

4/2

ЖАКЛИНА НИКОЛИЋ

III

3.

МАРТА ЂАЛОВИЋ

4/3

САНДРА СТЕФАНОВИЋ

ЂОРЂЕВИЋ

ПОХВАЛА

  4.

ДАНИЛО МИЛОЈЕВИЋ

4/3

 

ПОХВАЛА

5. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

НАЂА САВИЋ

5/3

ГОРДАНА ЖИВКОВИЋ

II

2.

ЛУКА СТАНКОВИЋ

5/4

 

II

3.

АНАСТАСИЈА МАРИЋ

5/2

 

II

4.

ИВОНА СТЕВАНОВИЋ

5/2

 

ПОХВАЛА

6. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

МИХАЈЛО ПЕТРОВИЋ

6/4

БРАНИМИР ЦИКИЋ

I

2.

АНА РАИЧЕВИЋ

6/2

ИВИЦА ПАВЛОВИЋ

ПОХВАЛА

3.

ВЕЉКО МИЛОЈЕВИЋ

6/3

БРАНИМИР ЦИКИЋ

ПОХВАЛА

7. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ВОЈИН МИЛАДИНОВИЋ

7/4

РУЖИЦА АНДРЕЈИЋ

II

3.

МИА НИКОЛИЋ

7/4

 

III

  

8. разред

Ред. бр

Име и презиме ученика

Одељење

Наставник

Пласман

1.

ДАНИЛО ГРУЈИЋ

8/2

ИВИЦА ПАВЛОВИЋ

II

2.

ИВА СТАНКОВИЋ

8/3

БРАНИМИР ЦИКИЋ

ПОХВАЛА

3.

АНЂЕЛА МАРИЋ

8/2

ИВИЦА ПАВЛОВИЋ

ПОХВАЛА

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *