Пробни завршни испит – ОБАВЕШТЕЊЕ

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ ЗА УЧЕНИКЕ 8.РАЗРЕДА одржаће се 09. и 10. априла 2020. (петак и субота) по следећем распореду:

МАТЕМАТИКА: 09. априла 2020. од 13.00 до 15.00 часова

СРПСКИ ЈЕЗИК: 10. априла 2020. од 09.00 до 11.00 часова

КОМБИНОВАНИ ТЕСТ: 10. априла 2020. од 11.30 до 13.30 часова

• Ученик седи на месту са редним бројем који одговара редном броју са збирног списка ученика који је истакнут на улазу у школу. Ако се твоје име не налази на списку распоређених за полагање пробног завршног испита или је неки податак погрешно уписан ОБАВЕЗНО се јави одељењском старешини, да би се на време отклонила грешка.
  • Ученик који полаже завршни испит мора код себе имати: • потребан прибора за рад на ПРОБНОМ ЗАВРШНОМ испиту o за српски језик: графитна оловка, хемијска оловка и гумица o за математику: графитна оловка, хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар, o за комбиновани тест: графитна оловка, хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар
  • од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

Директор школе Драгомир Алексић