ДАН ЈЕЗИКА - 26. СЕПТЕМБАР

Ученици ОШ "Вук Караџић" су су поводом 400 година од Шекспирове смрти приредили програм у коме су Шекспирова дела изводили на три језика: српском, енглеском и немачком., а наступили су у препуној библиотеци.

МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ПЕСМЕ И ИГРЕ

ДАН ШКОЛЕ - 8. НОВЕМБАР

Свечана академија у позоришту започела је обраћањем директора школе и награђивањем најуспешнијих ученика и наставника. У уметничком делу програма наступио је хор школе и изведена представа "Свемирски змај", са којом смо наступили и на Мешународном фестивалу  хумора за децу у Лазаревцу.

ДЕЧЈИ ПИСАЦ УРОШ ПЕТРОВИЋ БИО НАШ ГОСТ - 10. ДЕЦЕМБАР

ЈАВНИ ЧАС УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА - 27. ДЕЦЕМБАР

Ученици млађих разреда који иду у продужени боравак заједно са својим наставницама Жаклином Николић, Валентином Станивуковић и Јеленом Ђурић припремили су занимљив програм поводом Нове године и успешног реновирања боравка. Свима који су помогли у реновирању уручене су захвалнице, а деца су извела дивну приредбу која ће присутнима улепшати предстојеће празнике.

ФЕШТ

ФЕСТИВАЛСКА ДРУЖЕЊА СЕ НАСТАВЉАЈУ - ХОЛАНДИЈА, УКРАЈИНА, ОХРИД