Get Adobe Flash player

 

Преглед такмичења за 2015. годину - основне школе
Предмет Нивои такмичења Датум Александровац Брус Ћићевац Крушевац Трстеник Варварин
Српски језик школски до краја фебрура 2015.            
општински 7.3.2015.  Иво Лола Рибар ЈЈ Змај Брус Доситеј Обрадовић Ћићевац Драгомир Марковић Свети Сава Трстеник Свет Сава Бачина
окружни 18.4.2015.  Драгомир Марковић Крушевац
републички 23.5.2015.  Тршић
Књижевна олимпијада школски до краја јануара 2015.            
општински 21.2.2015.  Иво Лола Рибар ЈЈ Змај Брус Војвода Пријезда Сталаћ Драгомир Марковић Миодраг Чајетинац Чајка Трстеникк Свет Сава Бачина
окружни 21.3.2015.  Драгомир Марковић Крушевац
републички 10.5.2015.  Тршић
Математика школски 31.1.2015.            
општински 28.2.2015. Аца  Алексић ЈЈ Змај Брус Војвода Пријезда Сталаћ Нада Поповић Живадин Апостоловић Трстеник Јован Курсула Варварин
окружни 28.3.2015.  Нада Поповић Крушевац
републички 26.4.2015.  
Хемија школски 14.2.2015.            
општински 21.2.2015. Иво Лола Рибар ЈЈ Змај Брус Доситеј Обрадовић Ћићевац Јован Поповић Миодраг Чајетинац Чајка Трстеникк Мирко Томић Обреж
окружни 21.3.2015. Јован Поповић Крушевац или Миодраг Чајетинац Чајка Трстеникк
републички 22.-24.5.2015.  Основна школа „Доситеј Обрадовић”, Пожаревац
Биологија школски од 19. до 22.2.2015.            
општински 14.3.2015.  Иво Лола Рибар Први мај Влајковци Војвода Пријезда Сталаћ Доситеј Обрадовић Љубивоје Бајић Медвеђа Драги Макић Бошњане
окружни 26.4.2015.      Доситеј Обрадовић Крушевац
републички 17.5.2015.  Департман за биологију и екологију ПМФ, Нови Сад
Географија општински 22.3.2015. Аца  Алексић Бранко Радичевић Разбојна Доситеј Обрадовић Ћићевац Станислав Бинички Велика Дренова Херој Мирко Томић Д. Крчин
окружни 19.4.2015. Станислав Бинички Јасика
републички 24.5.2015.  
Страни језик општински 28.2.2015. Иво Лола Рибар Бранко Радичевић Разбојна Доситеј Обрадовић Ћићевац Јован Јовановић Змај Свети Сава Трстеник Јован Курсула Варварин
окружни 29.3.2015. Јован Јовановић Змај Крушевац
републички  3.5.2015.  
Физика школски до 5.2.2015.            
општински 7.2.2015. Иво Лола Рибар ЈЈ Змај Брус Војвода Пријезда Сталаћ Вук Караџић Живадин Апостоловић Трстеник Мирко Томић Обреж
окружни 7.3.2015. Иво Лола Рибар Александровац
републички 18.-19.4.2015.  
Историја општински 8.3.2015. Аца  Алексић ЈЈ Змај Брус Војвода Пријезда Сталаћ Бранко Радичевић Раде  Додић Милутовац Свет Сава Бачина
окружни 18.4.2015. Бранко Радичевић Крушевац
републички 17.5.2015.  
Рачунарство и информатика општински 22.2.2015. Аца  Алексић   Доситеј Обрадовић Ћићевац Владислав Савић Јан Књегиња Милица Доњи Рибник Херој Мирко Томић Д. Крчин
окружни 22.3.2015. Владислав Савић Јан Паруновац
републички 19.4.2015.   
Техничко образовање школски 1.3.2015.            
општински 15.3.2015. Аца  Алексић   Доситеј Обрадовић Ћићевац Свети Сава Читлук Књегиња Милица Доњи Рибник Херој Мирко Томић Д. Крчин
окружни 29.3.2015.  Свети Сава Читлук
републички 18.4.2015.  
"Шта знаш о саобраћају" школски до 31.3.2015.            
општински 26.4.2015.  Иво Лола Рибар Бранко Радичевић Разбојна Доситеј Обрадовић Ћићевац Вук Караџић Јован Јовановић - Змај Стопања Драги Макић Бошњане
окружни 10.5.2015. Вук Караџић Крушевац
републички 22. и 23.5.2015. Ледена дворана „Пионир”, Београд

 

 

Преглед такмичења за 2014. годину - основне школе
Предмет Нивои такмичења Датум Александровац Брус Ћићевац Крушевац Трстеник Варварин
Српски језик школски до краја фебруара                         
општински 08. март у 10.00 Аца Алексић Јован Јовановић Змај ОШ"Војвода Пријезда" OШ"Драгомир Марковић" "Свети Сава" Трстеник "Свети Сава" Бачина
окружни 05. април у 10.00 OШ"Драгомир Марковић"
републички 24. мај у 10.00 (Тршић)            
Књижевна олимпијада школски до краја јануара            
општински 08. фебруар у 10.00 Аца Алексић Јован Јовановић Змај ОШ"Доситеј Обрадовић"  OШ"Драгомир Марковић" ОШ "Миодраг Чајетинац Чајка" Трстеникк "Свети Сава" Бачина
окружни 15. март у 10.00 OШ"Драгомир Марковић"
републички 10. мај у 10.00  Карловачка гимназија
Математика школски 01. фебруар            
општински 01. март Иво Лола Рибар Јован Јовановић Змај ОШ"Доситеј Обрадовић"  ОШ "Нада Поповић" "Живадин Апостоловић" Трстеник "Јован Курсула" Варварин
окружни 05. април ОШ"Нада Поповић"
републички 10. мај            
Хемија школски 23. фебруар            
општински 08. март Аца Алексић Јован Јовановић Змај ОШ"Војвода Пријезда" ОШ Васа Пелагић" Падеж ОШ "Миодраг Чајетинац Чајка" Трстеникк "Мирко Томић" Обреж
окружни 06. април  ОШ "Миодраг Чајетинац Чајка" Трстеникк
републички 17 - 18. мај            
Биологија школски од 17 - 21. фебруар             
општински 15. март у 11.00 Аца Алексић 1. мај Влајковци ОШ"Доситеј Обрадовић" OШ "Свети Сава "Читлук "Љубивоје Бајић" Медвеђа "Херој Мирко Томић" Д.Крчин
окружни 12. април у 11.00 OШ "Свети Сава "Читлук
републички 10. мај у 11.00            
Географија општински 23. март Иво Лола Рибар Вук Караџић Блажево ОШ"Војвода Пријезда" ОШ"Бранко Радичевић" Крушевац "Велика Дренова" Драги Макић Бошњане
окружни 13. април ОШ"Доситеј Обрадовић" Крушевац
републички 11. мај            
Страни језик општински 22. фебруар Аца Алексић Бранко Радичевић Разбојна ОШ"Војвода Пријезда" ОШ"Ј.Ј. Змај" Крушевац "Свети Сава" Трстеник "Јован Курсула" Варварин
окружни 23. март ОШ "Ј.Ј. Змај" Крушевац
републички 10. мај            
Физика школски 05. фебруар            
општински 08. фебруар у 09.00 Аца Алексић Јован Јовановић Змај ОШ"Доситеј Обрадовић" ОШ " Станислав Бинички " Јасика "Живадин Апостоловић" Трстеник "Мирко Томић" Обреж
окружни 02. март ОШ " Станислав Бинички " Јасика
републички 12 - 13. април 2014. ОШ "Нада Поповић" Крушевац
Историја општински 22. март у 13.00 Иво Лола Рибар Бранко Радичевић Разбојна ОШ"Доситеј Обрадовић" ОШ"Доситеј Обрадовић" Крушевац "Раде  Додић" Милутовац "Свети Сава" Бачина
окружни 26. април у 13.00 ОШ"Бранко Радичевић" Крушевац
републички 25. мај у 13.00            
Рачунарство и информатика општински 22.фебруар Иво Лола Рибар Јован Јовановић Змај ОШ"Војвода Пријезда" ОШ "Владислав Савић Јан" Паруновац "Књегиња Милица" Доњи Рибник "Херој Мирко Томић" Д.Крчин
окружни 29. март ОШ "Владислав Савић Јан" Паруновац
републички 26. април            
Техничко образовање школски до 28. фебруара            
општински 15. март Иво Лола Рибар Јован Јовановић Змај ОШ"Доситеј Обрадовић" ОШ"Јована Поповић" Крушевац "Књегиња Милица" Доњи Рибник "Драги Макић" Бошњане
окружни 13. април ОШ "Нада Поповић" Крушевац
републички 26. април            
"Шта знаш о саобраћају" школски до 31. март            
општински 12. април  Аца Алексић Јован Јовановић Змај ОШ"Доситеј Обрадовић" ОШ "Вук Караџић" Крушевац "Јован Јовановић - Змај" Стопања "Херој Мирко Томић" Д.Крчин
окружни 11. мај ОШ "Вук Караџић" Крушевац
републички 23 - 24. мај